Bitte anmelden um dieses Video sehen zu können.

wXw 15th Anniversary Tour 2015: Prag

Dieser Event namens wXw 15th Anniversary Tour 2015: Prag wurde am 7. November 2015 unter dem Banner von Westside Xtreme Wrestling aufgezeichnet. Er hat eine Laufzeit von rund 107 Minuten und steht auf wXwNOW.com in voller Länge als Video-on-Demand zur Verfügung. Das Video wurde in languages.cs und deutscher Sprache veröffentlicht.

Potřetí jsme se podívali do České republiky, tentokráte v rámci turné k 15. výročí od založení společnosti. V Praze lidé neviděli pouze ringový debut prvního českého wrestlera ATOMA, který se spojil s Big Daddym Walterem proti "Králi wrestlingu" Karstenu Beckovi a "Masivnímu" Jurnu Simmonsovi. KD Ládví také zažilo sérii zápasů dvou společností - wXw a maďarské HCW.
Věčně hladový Ozzy Spencer rozdováděl publikum už jenom svým nástupem. V ringu se rozhodovalo o vyzyvatelích pro tag teamové tituly wXw mezi dvojicemi Cerberus a Sumerian Death Squad, diváci si rovněž užívali technickou bitvu mezi Axelem Dieterem Juniorem a Kimem Rayem. To vše a spoustu dalšího se událo 7. listopadu 2015 v Praze.